Appeltje-i, Actueel

Appeltje-i, West-Vlaamse Apple-Macgebruikersgroep

OC Hellestraat 6, Marke Kortrijk


Zaterdag 25 augustus 2018

Maccafé
Onthaal 9.30 - einde 12.30 u

Om jullie de kans te geven bij een drankje nader kennis te maken en van mekaars deskundigheid en probleemoplossingen van persoon tot persoon te profiteren is er ons zaterdags maccafé. 

Iedereen welkom - Meld je aan op de berichtenpagina van deze website.

Begeleidende documenten van onze infosessies zijn te raadplegen via Evernote met een gratis account, voor degenen die hun jaarlijkse solidaire bijdrage van 25 € betaalden

appeltje-i, infosessie


Bestuurders

Iedereen is aanspreekbaar voor hulpvragen.

Marnix Vandepitte, Marke - voorzitter,
 ledenbeheer, kassier, begeleider,  
marnix.v@appeltje-info.be

Rudy Mahieu, Marke - logistiek, begeleider,
 rudy.m@appeltje-info.be

Jozef Pouseele, Marke - programmacoördinatie, mailinglijst, begeleider,  jozef.p@appeltje-info.be

Quirijn Louncke, Heule - helpdesk hardware,
 quirijn.l@appeltje-info.be

Hugo Verleyen, Lauwe - logistiek, begeleider, hugo.v@appeltje-info.be

Roland Vansteelandt, Sint-Eloois-Winkel - webstek, begeleider,
roland.v@appeltje-info.be.

Webstekonderhoud Roland Vansteelandt