Appeltje-i, Actueel

Appeltje-i, West-Vlaamse Apple-Macgebruikersgroep

OC Hellestraat 6, Marke Kortrijk


Donderdag 11 oktober 2018
Onthaal 19.30 u
Infosessie 20.00 u

Jozef Pouseele presenteert ons een aantal tips en trucs waaronder:

Apple Agenda
Een uitnodiging opmaken
Een uitnodiging aanvaarden

Podcast
Wat
Mac OS X- en iOS-toestellen klaarmaken
 Interessante podcasts

Browsers
De geschiedenis wissen bij Safari, Firefox en Vivaldi: algemeen en selectief

iOS
Waar haal ik digitale info over iOS

Digitale erfenis
Waarover gaat het
Welke mogelijke opties zijn er

Napraten rond 22.00 u

Einde 23.30 u

We vragen je komst te melden via de berichtenpagina van www.appeltje-i.be. Begeleidende documenten zijn te raadplegen via Evernote met een gratis account, voor degenen die hun jaarlijkse solidaire bijdrage van 25 € betaalden.



appeltje-i, infosessie


Bestuurders

Iedereen is aanspreekbaar voor hulpvragen.

Marnix Vandepitte, Marke - voorzitter,
 ledenbeheer, kassier, begeleider,  
marnix.v@appeltje-info.be

Rudy Mahieu, Marke - logistiek, begeleider,
 rudy.m@appeltje-info.be

Jozef Pouseele, Marke - programmacoördinatie, mailinglijst, begeleider,  jozef.p@appeltje-info.be

Quirijn Louncke, Heule - helpdesk hardware,
 quirijn.l@appeltje-info.be

Hugo Verleyen, Lauwe - logistiek, begeleider, hugo.v@appeltje-info.be

Roland Vansteelandt, Sint-Eloois-Winkel - webstek, begeleider,
roland.v@appeltje-info.be.

Webstekonderhoud Roland Vansteelandt