Appeltje-i, Actueel

Appeltje-i, West-Vlaamse Apple-Macgebruikersgroep

OC Hellestraat 6, Marke Kortrijk

Donderdag 17 mei 2018
Infosessie

19.30 u onthaal

Infosessie 20.00 u

Beveiligd aanmelden
Je kent het wel: voor elk digitaal contact met een overheids- of gezondheidsdienst moet je je aanmelden met een aparte login en bijhorend paswoord. Maar kan het ook anders. Jawel ...

Data opslaan
We slaan overal onze data op want overal kan je gratis beperkt opslaan. Is dat wel verstandig en wat bij data-verlies?
Hoe verstuur je grote bestanden?
Welke clouddiensten zijn betrouwbaar en zinvol?

Werken met kaartlezer en eID
De belastingen komen eraan. Wie de documenten digitaal invult, kan gebruik maken van een kaartlezer en de eID.
Hoe pak je het aan en waarop moet je zoal letten.
Tip: breng desgewenst jouw kaartlezer mee, jouw eID heb je normaal gezien op zak.

Napraten rond 22.00 u

23.30 u einde

Je kunt je komst melden via de berichtenpagina in het menu.

Iedereen welkom - Meld je aan op de berichtenpagina van deze website.

Begeleidende documenten van onze infosessies zijn te raadplegen via Evernote met een gratis account, voor degenen die hun jaarlijkse solidaire bijdrage van 25 € betaalden

appeltje-i, infosessie


Bestuurders

Iedereen is aanspreekbaar voor hulpvragen.

Marnix Vandepitte, Marke - voorzitter,
 ledenbeheer, kassier, begeleider,  
marnix.v@appeltje-info.be

Rudy Mahieu, Marke - logistiek, begeleider,
 rudy.m@appeltje-info.be

Jozef Pouseele, Marke - programmacoördinatie, mailinglijst, begeleider,  jozef.p@appeltje-info.be

Quirijn Louncke, Heule - helpdesk hardware,
 quirijn.l@appeltje-info.be

Hugo Verleyen, Lauwe - logistiek, begeleider, hugo.v@appeltje-info.be

Roland Vansteelandt, Sint-Eloois-Winkel - webstek, begeleider,
roland.v@appeltje-info.be

Webstekonderhoud Roland Vansteelandt